Home  » VENDBANIME  » Banesa

Banes ne Rahovec para Komunes

shiqime: 510 | Stock No: #1012
Shitet / Blihet:   Shitet
Zgjedhe SHTETIN:   Kosov
Zgjedhe Qytetin / Qytezen:   Rahovec
Dhoma:   2
Banj:   1
Hapsira / Area:   80 m2
Viti Ndėrtimit:   2,005

 
Silver

Shes banes ne rahovec ne rugen Xhelal Hajda Toni per para komunes mbi Banken NLB, banesa e ka nje dhom gjiumi, sallon, kuzhin me ballkan dhe bagno. i ka 80metra katror, shitet me mobile te reja, banesa esht e perdorur vetom i mui ne ver pasi qe na jetoim ne diaspor,. ju lutem kontaktoni vetem qofse jeni te interesum met vertet jo me humb koh kot.

Pajisje
  Mensė & kuzhinė   Me Mobilie
Info pėr shoqri dhe rajon
  Afėr shkollės   Afėr qerdhes   Afėr dyqaneve
  Afėr qytetit
Pranoje nė facebook atėher gjitha shpalljet i shef edhe ne FaceBook automatikisht.


Informatat e Shitsit
Emri Juaj: Jeton
Adresa: Rruga xhelal Hajda Toni
Contact Type: Kontakt me only by mail
Shiko Gjitha shpalljet nga ky shitės
Kontakto Shitsin / Email

 

Shpallje te ngjajshme

BANES ME QERA QENDER TE QAFA  .

BANES ME QERA...

Kosov, Prishtin
350€

jep banes me qira

Kosov, Prishtin
SHITET BANESA ULPIANE

SHITET BANESA ULPIANE

Kosov
82.000€
Shitblerje,Qeramarrje,Qeradhenje,Banesa,Shtepi,Troje.Lokale.

Shitblerje,Qeramar...

Kosov, Prishtin

Apartament i ri...

Shqipri, Tiranė
1.150€