Home  » VENDBANIME  » Banesa

Banes ne Rahovec para Komunes

shiqime: 1731 | Stock No: #1012
Shitet / Blihet:   Shitet
Zgjedhe SHTETIN:   Kosov
Zgjedhe Qytetin / Qytezen:   Rahovec
Dhoma:   2
Banj:   1
Hapsira / Area:   80 m2
Viti Ndėrtimit:   2,005

 
Silver

Shes banes ne rahovec ne rugen Xhelal Hajda Toni per para komunes mbi Banken NLB, banesa e ka nje dhom gjiumi, sallon, kuzhin me ballkan dhe bagno. i ka 80metra katror, shitet me mobile te reja, banesa esht e perdorur vetom i mui ne ver pasi qe na jetoim ne diaspor,. ju lutem kontaktoni vetem qofse jeni te interesum met vertet jo me humb koh kot.

Pajisje
  Mensė & kuzhinė   Me Mobilie
Info pėr shoqri dhe rajon
  Afėr shkollės   Afėr qerdhes   Afėr dyqaneve
  Afėr qytetit
Pranoje nė facebook atėher gjitha shpalljet i shef edhe ne FaceBook automatikisht.


Informatat e Shitsit
Emri Juaj: Jeton
Adresa: Rruga xhelal Hajda Toni
Contact Type: Kontakt me only by mail
Shiko Gjitha shpalljet nga ky shitės
Kontakto Shitsin / Email

 

Shpallje te ngjajshme

LESHOJM BANESA ME QIRA NE TE GJITHA LAGJET E PRISHTINES

LESHOJM BANESA ME...

Kosov, Prishtin

40 € ne muaj...

Kosov, Prishtin
40€
BANES NE SHTIJE NE PRISHTIN DRAGODAN  .

BANES NE SHTIJE NE...

Kosov, Prishtin
54.000€
banese me qira ne Prishtine lagjja Mati1

banese me qira ne...

Kosov, Prishtin
400€

Marr banes me qira

Kosov, Prishtin