Dhoma fjetje

shiqime: 6354 | Stock No: #0698

500€

Shitet / Blihet:   Shitet
Zgjedhe SHTETIN:   Kosov

 
 
Silver

Pėrshkrim i sendit
prodhojm dhoma te fjetjes 500 euro dhoma per femi etj transporti dhe montimi gratis flm per mirekuptim enisi ferizaj ....044 615 545 044 799 989 email nisi_sh@hotmail.com...
------------- ------------------------------------------------------------ -------

Pranoje nė facebook atėher gjitha shpalljet i shef edhe ne FaceBook automatikisht.


Informatat e Shitsit
Emri: enis
 

Shpallje te ngjajshme

For Sell Original: Apple iphone 7/7 Plus/6s/6s Plus Samsung s7 Edge/Whatapp:+13109289606

For Sell Original:...

Shqipri, Berat
400€
Prodhojm Dhoma Fjetjes

Prodhojm Dhoma...

Kosov, Prishtin
500€
Prodhojm mobilje dhoma fjetje kuzhina

Prodhojm mobilje...

Kosov
500€
Prodhojm Dhoma te Fjetjes dhe kuzhina

Prodhojm Dhoma te...

Kosov, Drenas
550€
Prodhojm te gjitha llojet e Mobiljeve

Prodhojm te gjitha...

Kosov, Prishtin
500€